برگزاری 4 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه

 

 

صبح امروز چهار نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

هفدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست ، سومین نمايشگاه بين المللي تجهیزات و فن آوریهای نوین بهداشت، ايمني، محيط زیست، آتش نشانی، امداد و نجات ، دهمین نمايشگاه بين المللي انرژي هاي نو، تجديدپذير، بهره وري و صرفه جویي و همچنین اولین نمایشگاه تخصصی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته با حضور دکتراسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند.

لازم به ذکر است :

* در هفدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

تعداد 91 شرکت داخلی و 10 شرکت خارجی از 3 کشور آلمان، اتریش و نروژ در فضاي نمايشگاهي به وسعت 9,100 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه خودرو، سیم و کابل، مواد غذایی، سیمان، مقاطع فولادی و صنایع وابسته و تجهیزات زیست محیطی را در معرض دید عموم قرار می دهند.

* در سومین نمايشگاه بين المللي تجهیزات و فن آوریهای نوین بهداشت، ايمني، محيط زیست، آتش نشانی، امداد و نجات نیز

تعداد 30 شرکت ایرانی در فضايي به مساحت بیش از 3,000 مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و كالاهاي خود در زمينه تولید انواع تجهيزات ايمني و آتش نشاني، شركتهاي ارائه كنندگان خدمات بهداشتي و ايمني،  سازمانها و توليد كنندگان در بخش HSEE، مراكز مديريت بحران، مراكز اورژانس و آمبولانس سازي و تولید اقلام دارويي و  پزشكي را به معرض نمایش گذاشته اند.

* همچنین در دهمین نمايشگاه بين المللي انرژي هاي نو، تجديدپذير، بهره وري و صرفه جویي

تعداد 53 شرکت داخلی و 24 شرکت خارجی از 9 کشور جهان شامل آلمان، اتریش، ایتالیا، تایوان، ترکیه، چین، سوئیس، کره جنوبی و یونان در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 5,800 مترمربع حضور دارند که در زمینه تولید انرژی خورشيدي، انرژی بادي، سيستم هاي اتوماسيون و كنتورهاي هوشمند، بهره وری انرژی، و تجهیزات کاهنده مصرف شرکت های مشاور مدیریت مصرف فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند. 

* و در اولین نمایشگاه تخصصی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته هم

تعداد 52 شرکت داخلی در فضاي نمايشگاهي به وسعت بیش از 2,900 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه سایت های نمایشگاهی، مجریان نمایشگاههای مختلف، تبلیغات نمایشگاهی و صنایع وابسته، تجهیزات غرفه آرایی، مشاوران و طراحان دکوراسیون، تجهیزات  نورپردازی، کترینگ و خدمات پذیرایی، مراکز اطلاع رسانی و  بازاریابی نمایشگاهی، تورهای نمایشگاهیرا در معرض دید عموم قرار می دهند.

 

 شایان ذکر است :

این نمایشگاهها تا روز شنبه 5 اسفندماه 1396 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

نظرات

فرم ارسال نظر